به هم ریختگی آنی

اولش نشستم یه تیکه از یه کتاب رو اینجا نوشتم در وصف اینکه آقا صادق قلم و کاغذ و اینا می‌خواستن و کسی بهش نمی‌داد. وقتی بهش دادن دیگه یادش رفت چی می‌خواست بنویسه. ولی خب با خودم گفتم این مسخره بازیا چیه؟ الان یادت رفته چی می‌خواستی بنویسی؟‌ تو که از اولش هم می‌دونی می‌خواهی بشینی حرفی که ته دلت هست رو در چرت و پرت‌ترین حالتی که میشه بنویسی و فکر کنی که الان هم خیلی خوبی و کارت درسته! بس کن دیگه مهراد!

الان که فکرشو می‌کنم چرت پرت گفتم

حقیقت اینه که از ادبیات بدم میاد. آره. ولی نه به خاطر اینکه از چیزایی که نمی‌فهمم بدم میاد. به خاطر اینکه ... [باز سعی می‌کند بفهمد چرا ] به خاطر اینکه تو خوشت میاد. حقیقتش رو اگه بخواهم بگم همینه. چرا باید بخوام پیچیده‌اش کنم. از اینکه تو اینقدر تاثیر می‌زاری روم خوشنود نیستم. یعنی نه اینکه خود ابن بد باشه ولی خب اینکه تاثیرت بدون وجود خودت باشه باعث میشه بیشتر تاثیرات منفی باشه. البته از تاثیراتت در زمانی که وجود داشتی خوشحالم.

یه گروه روسی هست به اسم لیتل بیگ. خیلی گروه ارزشی خفنی هم نیستا. یه گروه به اصطلاح ( rave group) هست. بیشتر فوکوسش روی موزیک الکترونیک و پارتی و اینجورچیزاست. تازگی‌ها یه آلبوم کوچولو دادن که خیلی هم معروف شده. یکی از ترک‌های آلبوم که  NSFW Not safe for work هست :)) رو اینجا می‌تونید ببینید. مواظب باشید که در چه شرایطی می‌بیندش. البته یه ترک دیگه هم دارن که اون بهتره از لحاظ اینکه اشارات جنسی نداره. اگه خواستید این یکی رو ببینید. معمولا به اینجور چیزا در حدی اهمیت نمی‌دم که بخوام بیام اینجا در موردش بنویسم ولی این موزیک با اینکه مسخره بود باعث شد من برای یه ربع یه «به هم ریختگی آنی» رو برای نیم ساعت تجربه کنم. نه به خاطر خود آهنگ البته. «به هم ریختگی آنی» باعث میشه دستام لرزش پیدا کنن. باعث میشه که اگه حالم خوب باشه برای یه مدتی استرس و یأس پیدا کنم. تمرکزم رو از دست بدم. قبلا هم چند باری اینجوری شدم. این چیزیه که من رو می‌ترسونه. در حالت عادی این چند وقت اخیر خیلی اوکی سعی کردم باشم. چیزهای جدیدی هم یاد گرفتم حتی. ولی خب وقتی دچار این به هم‌ریختگی آنی می‌شم باز همون حس با شدت زیاد یهو بهم هجوم میاره. همین. تمام.

از این جریانات بد که بگذریم،‌ به غیر از اون لحطات آنی خوبه باقی چیزا. بالاخره تونستم چندتا کار که بهم محول شده بود رو تموم کنم. سعی کنم زندگی سالمی داشته باشم. برم ورزش. از ماه دیگه می‌‌خوام باشگاه هم برم که منظم‌تر بشه تمرین‌هام. یادگیری‌هام باز دارن اوکی می‌شن. همینا.

پ.ن: عکس پست، از همون گروهه.